Fotbal - výsledky

Sportovní akce
25. 3. 2024 16:43

SK Jedovnice – Černá Hora  3 : 3  (1 : 1), 180 diváků

Branky: 4´ Štěrba 0 : 1, 15´ Viktor Pernica 1 : 1, 60´ David Kučera, 67´ David Kučera (3 : 1), 78´ Jarůšek (3 : 2), 83´ Štěrba (3 : 3).

Premiérové utkání jara pro nás nezačalo šťastně, když jsme již ve 4´ prohrávali 0 : 1. V 7´ rozhodčí vylučuje hostujícího brankáře Trávníčka, pár minut poté po krásné akci Kučera – Pernica srovnáváme stav na 1 : 1. Druhá půlka se nesla ve znamení sílícího tlaku našeho týmu, který byl korunován dvěma ukázkovými brankami Davida Kučery. Zdálo se být jasno, ale naopak… Z šedivých mraků se spustil déšť a jasno nebylo zdaleka ani na hřišti. Soupeř nejdříve snížil na 3 : 2 a hnán vidinou srovnání nakonec pár minut před ukončením stav utkání skutečně srovnal. Fotbalové jaro má zelenou, zelený a krásně upravený je i trávník našeho hřiště a všichni věříme, že nejen tady doma, ale i venku budou kluci podávat výkony, které nám budou přinášet radost, potěšení…a body!!!