Úřad městyse Jedovnice
Havlíčkovo nám. 71
679 06 Jedovnice
tel.: 516 528 211

Program kina na říjen, listopad, prosinec 2019

Adresa: Na Kopci 571, 679 06 Jedovnice, tel.: 704 425 319. Začátky představení v 17:00 hodin, pokladna otevřena ½ hodiny předem. Rada městyse stanovuje výši vstupného do Kina E-CINEMA Jedovnice 60 Kč, na dětská představení ve výši 30 Kč a pro děti do 6 let zdarma.


6. 10. NEDĚLE – YETTI: LEDOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ

Animovaný dobrodružný film pro diváky všech věkových kategorií. Je opakem legendy o yetim, protože v našem filmu mladý bystrý yeti Migo objevuje svět pidinožek = lidí (yeti s malou nohou). Veselý příběh o přátelství, odvaze a radosti z objevování nových věcí. Animovaná komedie USA, 2018.Animovaný dobrodružný film pro diváky všech věkových kategorií. Je opakem legendy o yetim, protože v našem filmu mladý bystrý yeti Migo objevuje svět pidinožek = lidí (yeti s malou nohou). Veselý příběh o přátelství, odvaze a radosti z objevování nových věcí. Animovaná komedie USA, 2018.

KPF pořádá besedu s projekcí filmu.

/96´/ Holzmann
Vstupné 30 Kč, děti do 6 let zdarma, MP.

 

10. 11. NEDĚLE – POKÉMON: DETEKTIV PIKACHU

Historicky první hraný film o Pokémonech vychází z fenoménu Pokémon – jedné z nejpopulárnějších multigeneračních zábavních značek všech dob. Fanoušci z celého světa si nyní mohou na stříbrném plátně užít dobrodružství s Pokémonem Pikachu tak, jako ještě nikdy dřív. Pikachu se představí v roli detektiva Pikachu, Pokémona, kterému není rovno. Dobrodružná komedie USA/Japonsko, 2019.

KPF pořádá besedu s projekcí filmu.

/104´/ Holzmann
Vstupné 30 Kč, děti do 6 let zdarma, MP.

 

8. 12. NEDĚLE – HLEDÁ SE YETTI

Pan Článek je legrační a roztomilou postavou v dobrodružném rodinném snímku od cenami ověnčeného studia Laika. Sir Lionel Frost je chrabrý a energický dobrodruh, který se považuje za předního odborníka na mýty a příšery. Ovšem nikdo jiný jeho objevům nevěří. Aby svůj názor obhájil, vydává se na americký severozápad objevit - Yettiho, chybějící vývojový článek mezi opicí a člověkem. Animovaná komedie USA, 2019.

KPF pořádá besedu s projekcí filmu.

/95´/ Holzmann
Vstupné 30 Kč, děti do 6 let zdarma, MP.

Kalendář

Oznámení úplné uzavírky silnice úseku mezi obcemi Kotvrdovice a Krasová
Výběrové řízení s aukcí - nemovitá věc
Výpis z usnesení z 8. zasedání zastupitelstva městyse konaného dne 24. 9. 2019
Oznámení o zveřejnění dokumentů rozpočtového hospodaření městyse
Oznámení návrhu Aktualizace č. 1 Zásad územního rozvoje JMK

Portál krizového řízení HZS JmKPortál krizového řízení pro JMK

Dráček Hasík