Township Jedovnice
Havlíčkovo nám. 71
679 06 Jedovnice
tel.: 516 528 211

Program kina na leden, únor a březen 2018

14. 1. NEDĚLE – POBŘEŽNÍ HLÍDKA

Opět se představí Mitch, Matt i Summer, ovšem v nových tvářích. Na pláži se začínají kupit problémy. Tu moře vyplaví pytlíček s drogami, tu mrtvolu... A protože místní policie vše bohorovně přehlíží, vydává se parta plavčíků na trestnou výpravu, která nemůže skončit dobře, pokud jeden z jejích členů nepřestane všechno sabotovat.

Americký akční komediální film 2017.

/119´/ Cinemart, a.s.              
Vstupné 60 Kč, MP15

 

28. 1. NEDĚLE – LEGO BATMAN FILM

V Gothamu se chystají velké změny, a pokud chce Batman zabránit tomu, aby moc ve městě převzal Joker, který nemá za lubem nic dobrého, bude možná nucen přehodnotit svůj pohled na svou dosud fungující jednočlennou skupinu občanské bdělosti a sebeobrany a snažit se spolupracovat i s ostatní.

Animovaná dobrodružná komedie USA/Dánsko 2017.

/104´/ Holzmann
Vstupné 30 Kč, děti do 6 let zdarma, MP

 

4. 2. NEDĚLE – MUMIE

Začněme v Egyptě před dvěma tisíci lety, kde byla zaživa mumifikována a poté pohřbena ambiciózní princezna Ahmanet tak, aby ji nikdo nenašel. Jenže našel. O dva tisíce let později se v místě jejího věčného odpočinku ocitli dobrodruh Nick Morton (Tom Cruise) a archeoložka Jenny Halsey. Nechají ji urychleně převézt do Londýna k dalšímu zkoumání. Jenže letadlo převážející mumii prokleté princezny se zřítí k zemi krátce před přistáním. Nickovi se jako zázrakem podaří katastrofu přežít, brzy ale zjistí, že smrt v troskách letadla by pro něj byla mnohem lepším řešením. Princezna Ahmanet se totiž díky jeho neuváženým činům probudila a touží po nadvládě nad světem.

Akční dobrodružný film USA 2017.

/80´/ Cinemart, a.s.
Vstupné 60  Kč, MP12

 

18. 2. NEDĚLE – BALERINA

Film vypráví příběh Félicie, mladé osiřelé dívky, jejíž největší vášní je tanec. S pomocí svého nejlepšího přítele Victora se jí podaří uprchnout ze sirotčince a vydat se na dlouhou cestu do Paříže, kde na ni čeká mnoho nelehkých úkolů a zajímavých setkání. Zábavný a dojemný film o přátelství, sebedůvěře a rodinných poutech.

Animovaný rodinný film Francie/Kanada 2016.

/89´/ Holzmann
Vstupné 30 Kč, děti do 6 let zdarma, MP

 

4. 3. NEDĚLE – I DVA JSOU RODINA

Vtipný a nonšalantní Samuel si užívá bezstarostný život na francouzské Riviéře. Jednoho dne ho však navštíví víkendový flirt Kristin a oznámí mu, že dítě, které drží v náručí, je jeho. Předá mu holčičku a uteče. Samuel vyráží s malou Glorií
do Londýna, kde Kristin marně hledá. Nakonec mu nezbývá nic jiného než si najít práci a ve velkoměstě se usadit. Samuel se okouzlujícím způsobem pouští do výchovy malé Glorie. Během následujících osmi let se ukáže, že je nejen milující, ale i hodně netradiční táta. S humorem se vypořádává s nástrahami každodenního života osamělého Francouze v Londýně. Rodinná idylka se však záhy změní, když se zničehonic před jejich dveřmi objeví Kristin.

Komedie Francie/VB 2016.

/118´/ Bohemia Motion Pictures a.s.
Vstupné 60 Kč, MP12

 

18. 3. NEDĚLE – HURVÍNEK A KOUZELNÉ MUZEUM

Legendární hrdinové, které dobře znáte, přicházejí v animované komedii pro celou rodinu. Filmový příběh Hurvínek a kouzelné muzeum nabízí zcela nové, původní dobrodružství. Pan Spejbl pracuje jako hlídač Muzea loutek, kterému však hrozí zbourání. Hurvínek zase jednou neposlouchá a podaří se mu proniknout do uzavřených prostor muzea, kde objeví svět, skrytý před zraky návštěvníků. A právě v podzemí je ukryto nejen tajemství kouzelného muzea, ale i klíč k jeho záchraně. Hurvínka čeká největší dobrodružství v životě, při němž musí prokázat chytrost, šikovnost, odvahu a smysl pro přátelství, aby zachránil ´taťuldu´, ale i kouzelné muzeum a celé město z nadvlády zločinného Pána loutek.

Animovaná komedie ČR 2017.

/85´/ Cinemart, a.s.
Vstupné 30 Kč, děti do 6 let zdarma, MP

Kalendář