Úřad městyse Jedovnice
Havlíčkovo nám. 71
679 06 Jedovnice
tel.: 516 528 211

Kryštof Vítek na tenisovém MČR

Kryštof Vítek na tenisovém MČR 

Ve dnech 26. 7. – 31. 7.2016 se ve Frýdlantu nad Ostravicí konalo tenisové mistrovství ČR starších žáků, na které se vítězstvím v krajském přeboru nominoval i jedovnický Kryštof Vítek. A vedl si na výbornou. Ve dvouhře si v prvních kolech se svými soupeři poradil vcelku hladce. Ve čtvrtfinále Kryštof narazil na hráče TK Sparty Praha Kolieva, kterého porazil 7:6, 6:0. Semifinálový zápas se Siniakovem z TK Sparta Praha byl velmi vyrovnaný,  ale bohužel jej Kryštof prohrál 5:7, 4:6 a skončil tak na celkovém třetím místě, což je pro Kryštofa obrovský úspěch.

Čtyřhru hrál Kryštof poprvé  s Janem Pučálkou z TK Neridé. Po jednoznačně vyhraném prvním kole na náš pár čekal soupeř nejsilnější, a to bratři Martin a Max Dammovi (synové tehdejšího špičkového reprezentanta), kteří tvoří jeden z nejsilnějších deblových párů v USA, kde celý rok žijí. Naši kluci se však soupeře nezalekli. V zápase, který byl ozdobou celého mistrovství, podali heroický výkon a nakonec po výhře 6:1, 5:7, 10:7     slavili postup do semifinále a následně i do finále, kde se utkali s velmi sehraným párem Jurajda, Siniakov (TK Agrofert Prostějov, TK Sparta Praha). Kluci vyhráli jednoznačně první set 6:1. Ve druhém setu neproměnili matchball a prohráli jej 6:7. Následoval supertiebreak, který byl jednoznačnou záležitostí pro Kryštofa s Honzou a skončil 10:3.
Po třetím místě ve dvouhře se tedy mohl Kryštof radovat
z titulu mistra ČR ve čtyřhře starších žáků. 

Kalendář

Seznam nemovitostí - neznámý vlastník aktualizace k 1. 2. 2018
Dražební vyhláška - elektronická dražba nemovitých věcí
Oznámení o svolání valné hromady Honebního společenstva Rudice
Výpis z usnesení z 60. schůze rady městyse konané dne 15. 2. 2018
Veřejní vyhláška, územní rozhodnutí - II. etapa kabelizace veřejného osvětlení, k.ú. Březina u Křtin, k.ú. Proseč u Březiny

Portál krizového řízení HZS JmKPortál krizového řízení pro JMK

Dráček Hasík