Úřad městyse Jedovnice
Havlíčkovo nám. 71
679 06 Jedovnice
tel.: 516 528 211

VYFOŤTE DĚTI POD VODOU ČI VE VODĚ

VYFOŤTE DĚTI POD VODOU ČI VE VODĚ

Milují vaše děti vodu? Dlouho je přemlouváte, než je vůbec dostanete z bazénu, rybníka či moře ven? Pak je tato soutěž určena právě pro vás :-)

PODMÍNKY FOTOSOUTĚŽE:

Podmínkou pro zařazení do soutěže je zaslání jedné soutěžní autorské fotografie prostřednictvím vaší e-mailové adresy na e-mail knihovna@jedovnice.cz, zaslání kontaktních údajů (jméno zákonného zástupce, adresa, jméno a věk dítěte) a název fotografie. Není podmínkou, že soutěžící musí být z Jedovnic!

* Soutěž začíná 1. 6. 2016 a končí 31. 8. 2016 včetně.

* Výběr tří vítězných fotografií provede odborná porota složená z jedovnických fotografů: Miloš Nejezchleb a Kamil Štrait.

* Vyhlášení výsledků: 12. září 2016 prostřednictvím jedovnického infokanálu a uveřejněním na našem webu a kulturních stránkách Jedovnic. Výherci budou kontaktování přes e-mail a odměna jim bude předána osobně v místní knihovně.

* Fotosoutěže se nesmí zúčastnit organizátoři (knihovnice), odborná porota a jejich rodinní příslušníci.

Zasláním fotografie poskytuje účastník fotosoutěže organizátorovi právo využívat fotografii všemi zákonem dovolenými způsoby užití, nejen v rámci fotosoutěže a její propagace, ale i pro účely propagace či propagace jím poskytovaných služeb. Tato licence se poskytuje jako bezúplatná, časově a územně neomezená, k neomezeným způsobům užití za strany organizátora. Organizátor není povinen toto oprávnění využít. Organizátor nepřebírá přijetím soutěžních fotografií jakoukoli odpovědnost za obsah fotografií, porušení práv třetích osob jejich zobrazením na fotografii či užitím fotografie za strany organizátora v dobré víře v souladu s těmito podmínkami.

Kalendář

Sdělení o zveřejnění
Návrh Zprávy o uplatňování Zásad územního rozvoje JMK
Pozvánka na zasedání zastupitelstva městyse konané 22.1.2019
Dražební vyhláška - elektronická dražba nemovité věci
Oznámení o zveřejnění dokumentů rozpočtového hospodaření městyse

Portál krizového řízení HZS JmKPortál krizového řízení pro JMK

Dráček Hasík